Středisko volného času v Praze

To jsme my

My jsme
Torin

Od roku 1993 se věnujeme komplexní dodávce a montáži podlahových krytin, jak v bytové, tak i v komerční výstavbě.

Scroll down arrow

Společnost TOR-IN byla založena roku 1993 a od začátku své činnosti se věnuje komplexní dodávce a montáži podlahových krytin, jak v bytové, tak i v komerční výstavbě. V současné době, po dvacetileté působnosti na trhu, patří firma TOR-IN spol. s r.o. mezi nejvýznamnější firmy v oboru podlahových krytin v České republice.

Torin - O nás

Tomáš Ric, zkladatel TOR-IN spol. s r.o.

Tomáš Ric, zkladatel TOR-IN spol. s r.o.

Výroba dřevěných podlah EXTORI. Vyrábíme několik řad dřevěných podlah, kterými pokrýváme celý rozsah interiérového použití a nabízíme široký výběr designu. Naše podlahy jsou vrstvené i masivní, vyráběné z dubu evropského. Podlahy Extori splňují i ty nejvyšší nároky zákazníků, kteří kladou důraz na vzhled i řemeslné zpracování.

Založení společnosti TOR-IN spol. s r.o. majitel a jednatel Tomáš Ric

1992

1992

Založení společnosti TOR-IN spol. s r.o. majitel a jednatel Tomáš Ric

1993

Zapsání společnosti do obchodního rejstříku – firma se věnuje obchodu s podlahovými krytinami a spolupracuje s podlahářskými firmami.

1994

Zapsání společnosti do obchodního rejstříku – firma se věnuje obchodu s podlahovými krytinami a spolupracuje s podlahářskými firmami.

1996

rozšíření činnosti o podlahářské práce. Firma TOR-IN spol. s r.o. se věnuje drobným zákazníkům a pracím menšího rozsahu. Firma má 5 zaměstnanců.

1998

zahájení spolupráce se středně velkými stavebními firmami a počátek spolupráce s velkými podlahářskými firmami, pro které zajišťuje montáž podlahových krytin na stavbách většího rozsahu.

2000

firma rozšířila činnost o parketářské práce. Posléze se zaměřila na rekonstrukce a výměnu parket a jiných typů dřevěných podlah v historických budovách. Firma má 10 zaměstnanců

2002

firma začala montovat suché podlahové konstrukce a od r. 2003 začala vyvíjet vlastní skladby suchých podlahových konstrukcí pod názvem TOR-P1 až TOR-P6, podle požadavků zákazníků. V současné době firma používá pouze vlastní skladby podlahových konstrukcí.

2003

zahájení spolupráce s nejvýznamnějšími stavebními firmami v ČR, účastníme se na rekonstrukcích významných historických budov zejména v Praze a okolí. Firma začíná spolupracovat s architekty v navrhování podlahových skladeb.

2004

firma rozšiřuje své působení do celé ČR. Začíná spolupracovat s interiérovými architekty na řešení interiérů v hotelích, nemocnicích apod.

2006

firma TOR-IN spol. s r.o. se přestěhovala do areálu v obci Vysoká Pec u Příbrami. Tento areál na rozloze 6.000 m2 hodlá přebudovat na moderní podlahářské a parketářské centrum pro region Příbram.

2007

v únoru byla firma TOR-IN spol. s r.o. oceněna časopisem DOMO a Asociací výrobců a dovozců podlahových krytin České republiky jako realizační firma za rok 2006.

2008

slaví firma 15 let od založení. Společnost TOR-IN spol. s r.o. dostala ocenění odbornými časopisy za nejzdařilejší realizaci v oboru podlahářství v ČR, za stavbu DSP Hagibor.

2009

otevření 1. části podlahářského centra (vzorkovna, kancelářské prostory a sklady). Dokončení prestižní zakázky Hotel Rocco Forte v Praze.

2010

zprovoznění nových výrobních prostor, společnost se zaměřuje na výrobu dřevěných podlah. Počátek navrhování vlastního designu podlah. Společnost zaměstnává 15 zaměstnanců a spolupracuje s konstruktéry a technology na vlastních produktech.

2011

rozdělení společnosti do tří samostatných středisek, výroba dřevěných podlah, realizace zakázek a obchod. Realizace prestižních projektů včetně výroby a dodávky podlah.

2012

zahájení vývoje nové generace dřevěných podlah. Spolupráce s výzkumnými ústavy na jednotlivých projektech.

2013

otevření nové provozovny v Praze Braníku. Dokončení projektu Galerie Liberec.

2014 leden

dokončení rekonstrukce distribučního skladu

2014 duben

zahájení výroby replik historických podlah řada EXTORI PARQUET

2014 červenec

dokončení realizace Divadlo Plzeň

2014 srpen

dokončení rekonstrukce nové výrobní haly, zahájení zkušebního provozu výrobní linky pro povrchové úpravy (3.generace)

2014 září

zprovoznění nových webových stránek EXTORI.CZ

2014 prosinec

ukončení zkušebního provozu a zahájení plného provozu výrobní linky pro povrchové úpravy, kolaudace výrobní haly.

2015 leden

otevření nového obchodního a distribučního střediska ve Vysoké Peci

2017 říjen

otevření nového výrobního provozu včetně nových technologií

2018 listopad

realizace roku 2017 časopisu DOMO za Hagibor Social Care Facility

2018 říjen

dokončení realizace Národní Muzem

2019 srpen

dokončení realizace Trčkův palác